Tarinagolf ry

Vastuualue johtokunnassa 2019
Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Puheenjohtaja
Tiina Eskel-Mustonen
050 594 7190
tiina.eskelmustonen@tarinagolf.fi
Kapteeni ja klubitoiminta
Risto Hämäläinen
044 779 5235
risto.hamalainen@tarinagolf.fi
Ladykapteeni ja kummitoiminta
Sari Hoffrén
050 525 9375
sari.hoffren@tarinagolf.fi
Nuoriso- ja valmennustoiminta
Antti Mustonen
040 534 7486
antti.mustonen@tarinagolf.fi
Perhetoiminta
Heikki Savolainen
040 765 8931
heikki@tuovinen.eu
Opiskelijoiden ja nuorten aikuisten toiminta
Linda Haara
050 462 3148
linda.haara@gmail.com
Kilpailu- ja tasoitustoiminta
Jouni Puranen
044 544 4010
jouni.puranen@tarinagolf.fi
Senioritoiminta
Paavo Ruotsalainen
050 512 4638
paavo.ruotsalainen@hotmail.fi
Naistoiminta
Oili Mönkkönen
044 719 3345
oili.monkkonen@gmail.com
Toiminnanjohtaja / sihteeri
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi

Tarinagolf Oy

Hallitus 2019
Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Puheenjohtaja
Hannu Palsola
050 598 7576
hannu.palsola@krogerus.com
Jäsen
Tiina Eskel-Mustonen
050 594 7190
tiina.eskelmustonen@tarinagolf.fi
Jäsen, varapj.
Eero Saukkonen
044 382 8475
eero.saukkonen@dnainternet.net
Jäsen
Pasi Pitkänen
050 529 3750
pasi.pitkanen@kumoni.fi
Jäsen
Tommi Riikonen
040 033 4010
tommi.riikonen@vare.fi
Jäsen
Seppo Rönkkö
050 5979 604
seppo.ronkko@savonsanomat.fi
Jäsen
Sirpa Karppi
050 502 3625
sirpa.karppi@k-market.com
Toimitusjohtaja
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi
Organisaatio
Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Toimitusjohtaja
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi
Myynti- ja palvelupäällikkö
Reetta Sallinen
040 137 8856
reetta.sallinen@tarinagolf.fi
Kenttämestari
Pasi Sallinen
040 137 8860
pasi.sallinen@tarinagolf.fi
Toimistosihteeri
Maarit Jokiniemi
040 137 8891
toimisto@tarinagolf.fi

Kenttätoimikunta

Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Risto Hämäläinen
050 528 8217
risto.hamalainen@tarinagolf.fi
Tiina Eskel-Mustonen
050 594 7190
tiina.eskelmustonen@tarinagolf.fi
Janne Eskola
050 599 1992
janne.eskola@jegolf.fi
Pasi Sallinen
040 137 8860
pasi.sallinen@tarinagolf.fi
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi