Organisaatio
Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Toimitusjohtaja
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi
Kenttämestari
Pasi Sallinen
040 137 8860
pasi.sallinen@tarinagolf.fi
Kentänhoidon asiantuntija
Pirjo Hotti
050 527 1571
pirjo.hotti@tarinagolf.fi
Toimistosihteeri
Maarit Jokiniemi
040 137 8891
toimisto@tarinagolf.fi
Myynti- ja palvelupäällikkö
Ville Toivanen
040 544 5990
ville.toivanen@tarinagolf.fi
Nuoriso-, viestintä- ja markkinointipäällikkö
Mikko Kauniskangas
040 577 3518
mikko.kauniskangas@tarinagolf.fi

Tarinagolf Oy

Hallitus
Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Puheenjohtaja
Hannu Palsola
044 368 1810
hannu.palsola@krogerus.com
Jäsen
Jouni Puranen
044 554 4010
jouni.puranen@tarinagolf.fi
Jäsen
Hanna Huuskonen
044 590 1797
hanna.m.huuskonen@gmail.com
Jäsen
Kari Miettinen
044 064 7612
kari.miettinen@autoliikemiettinen.fi
Jäsen
Tommi Riikonen
040 033 4010
tommi.riikonen@vare.fi
Toimitusjohtaja
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi

Tarinagolf ry

Vastuualue johtokunnassa
Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Puheenjohtaja
Jouni Puranen
044 554 4010
jouni.puranen@tarinagolf.fi
Kapteeni
Tero Peltola
040 154 9494
tero.peltola@tarinagolf.fi
Naiskapteeni
Petra Ronkainen
050 362 75 69
petrakristiina@gmail.com
Junioritoiminta
Mikko Kauniskangas
040 577 3518
mikko.kauniskangas@tarinagolf.fi
Yhteisöllisyys
Seppo Kiiski
044 537 1955
saa.kiiski@gmail.com
Viestintä
Tiina Kuiri
044 760 6009
tiinakuiri@gmail.com
Kilpailu- ja tasoitustoiminta
Markku Nikulainen
040 031 8244
markku.nikulainen@tarinagolf.fi
Senioritoiminta
Seppo Kantosalo
050 432 3875
seppo.kantosalo@tarinagolf.fi
Naistoiminta
Minna Nykänen
0400 460 490
mnykane@hotmail.fi
Toiminnanjohtaja / sihteeri
Osmo Ruuska
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi

Kenttätoimikunta

Jäsenet
Puhelinnumero
Sähköposti
Hannu Palsola, puheenjohtaja
044 368 1810
hannu.palsola@krogerus.com
Osmo Ruuska, sihteeri
040 553 4728
osmo.ruuska@tarinagolf.fi
Jouni Puranen, jäsen
044 544 4010
jouni.puranen@tarinagolf.fi
Konsultoivat jäsenet
Puhelinnumero
Sähköposti
Janne Eskola
050 599 1992
janne.eskola@opetustarina.fi
Tero Peltola
040 154 9494
tero.peltola@tarinagolf.fi
Petra Ronkainen
050 362 7569
petrakristiina@gmail.com
Mikko Kauniskangas
040 577 3518
mikko.kauniskangas@tarinagolf.fi
Tiina Kuiri
044 760 6009
tiinakuiri@gmail.com
Kentänhoito
Puhelin
Sähköposti
Pasi Sallinen
040 137 8860
pasi.sallinen@tarinagolf.fi
Pirjo Hotti
050 527 1571
pirjo.hotti@tarinagolf.fi