Tarinagolf ry

Vastuualue johtokunnassa 2019 Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Puheenjohtaja, viestintä Tiina Eskel-Mustonen 050 594 7190 tiina.eskelmustonen(at)tarinagolf.fi
Kapteeni ja klubitoiminta Risto Hämäläinen 044 779 5235 hamalris81(at)gmail.com
Ladykapteeni Sari Hoffren 050 525 9375 sari.hoffren(at)mehilainen.fi
Nuoriso- ja valmennustoiminta Antti Mustonen 040 534 7486 antti.mustonen(at)tarinagolf.fi
Perhetoiminta Heikki Savolainen 040 765 8931 heikki(at)tuovinen.eu
Opiskelijoiden ja nuorten aikuisten toiminta Linda Haara   linda.haara(at)gmail.com
Kilpailu- ja tasoitustoiminta Jouni Puranen 044 554 4010 jouni.puranen(at)tarinagolf.fi
Senioritoiminta Paavo Ruotsalainen 050 512 4638 paavo.ruotsalainen(at)hotmail.fi
Naistoiminta Oili Mönkkönen 044 719 3345 oili.monkkonen(at)gmail.com
Toiminnanjohtaja / sihteeri Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi

Tarinagolf Oy

Hallitus 
Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Puheenjohtaja Hannu Palsola 050 598 7576 hannu.palsola(at)krogerus.com
Jäsen Tiina Eskel-Mustonen 050 594 7190 tiina.eskelmustonen(at)tarinagolf.fi
Jäsen Pasi Pitkänen 050 529 3750 pasi.pitkanen(at)kumoni.fi
Jäsen Tommi Riikonen 040 033 4010 tommi.riikonen(at)vare.fi
Jäsen Seppo Rönkkö 050 5979 604 seppo.ronkko(at)savonsanomat.fi
Jäsen, varapj. Eero Saukkonen  044 382 8475 eero.saukkonen(at)dnainternet.net
Jäsen Sirpa Karppi 050 502 3625 sirpa.karppi(at)k-market.com
Toimitusjohtaja Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi
Organisaatio
Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Toimitusjohtaja Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi
Palvelupäällikkö   020 187 8706  
Kenttämestari Pasi Sallinen 020 187 8709 pasi.sallinen(at)tarinagolf.fi
Toimistosihteeri Maarit Jokiniemi 020 187 8702 toimisto(at)tarinagolf.fi
    020 187 8715  

Kenttätoimikunta 

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Risto Hämäläinen
050 528 8217 hamalris81 (at)gmail.com

Tiina Eskel-Mustonen

050 594 7190 tiina.eskelmustonen(at)tarinagolf.fi
Janne Eskola 050 599 1992

janne.eskola(at)jegolf.fi

Pekka Konttinen 044 291 9877

konttinen.pekka(at)dnainternet.net

Pasi Sallinen 020 187 8709 pasi.sallinen(at)tarinagolf.fi
Jarmo Siekkinen 040 017 3581

jarmo.siekkinen(at)kolumbus.fi

Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi