Tarinagolf ry

Vastuualue johtokunnassa 2017 Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Puheenjohtaja Minna Hirvonen 050 056 5566 minna.hirvonen(at)tarinagolf.fi
Kapteeni ja klubitoiminta Risto Hämäläinen 050 528 8217 hamalris81 (at)gmail.com
Ladykapteeni ja viestintä Tiina Eskel-Mustonen 050 594 7190 tiina.eskelmustonen(at)tarinagolf.fi
Nuoriso- ja valmennustoiminta Vesa Korhonen 040 161 3748 vesa(at)ravintolaneliapila.fi
Talous      
Markkinointi- ja aktivointitoiminta Tommi Riikonen 040 033 4010 tommi.riikonen(at)savonvoima.fi
Kilpailu- ja tasoitustoiminta ja varapj. Seppo Kantosalo 050 432 3875 seppo.kantosalo(at)dnainternet.net
Senioritoiminta Paavo Ruotsalainen 050 512 4638 paavo.ruotsalainen(at)hotmail.fi
Naistoiminta Pauliina Söderlund-Hänninen 040 735 4173 pauliina.soderlund(at)gmail.com
Toiminnanjohtaja / sihteeri Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi

Tarinagolf Oy

Hallitus 2017
Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Puheenjohtaja Kari Niskanen 050 598 7576 kari.niskanen14(at)outlook.com
Jäsen Minna Hirvonen 050 056 5566 minna.hirvonen(at)tarinagolf.fi
Jäsen Pasi Pitkänen 050 529 3750 pasi.pitkanen(at)kumoni.fi
Jäsen Seppo Rönkkö 050 5979 604 seppo.ronkko(at)savonsanomat.fi
Jäsen Eero Saukkonen  044 382 8475 eero.saukkonen(at)dnainternet.net
Jäsen Marjo-Kaisa Väisänen 040 502 2345 marjo-kaisa.vaisanen(at)gmail.com
Toimitusjohtaja Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi
Organisaatio
Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Toimitusjohtaja Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi
Palvelupäällikkö Riitta Tuunainen 020 187 8706 riitta.tuunainen(at)tarinagolf.fi
Kenttämestari Pasi Sallinen 020 187 8709 pasi.sallinen(at)tarinagolf.fi
Toimistosihteeri Maarit Jokiniemi 020 187 8702 toimisto(at)tarinagolf.fi

Kenttätoimikunta 

Nimi Puhelinnumero Sähköposti
Risto Hämäläinen
050 528 8217 hamalris81 (at)gmail.com

Tiina Eskel-Mustonen

050 594 7190 tiina.eskelmustonen(at)tarinagolf.fi
Janne Eskola 050 599 1992

janne.eskola(at)jegolf.fi

Pekka Konttinen 044 291 9877

pekkao.konttinen(at)gmail.com

Pasi Sallinen 020 187 8709 pasi.sallinen(at)tarinagolf.fi
Jarmo Siekkinen 040 017 3581

jarmo.siekkinen(at)kolumbus.fi

Osmo Ruuska 020 187 8710 osmo.ruuska(at)tarinagolf.fi